Idle -Forum- ^ Counter-Strike ^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Idle -Forum- ^ Counter-Strike ^

Idle.one-forum.net pwd by -Done-db-Love-
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Buna probleme cu steam

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ana

ana


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 04/02/2007

Buna probleme cu steam Empty
MesajSubiect: Buna probleme cu steam   Buna probleme cu steam Icon_minitimeDum Feb 04, 2007 6:32 am

Am instalat aplicatia Steam..si nu pot intra in ea,ca sa instalez jocul ...am cumparat licenta ieri ..dar nu pot sa folosesc nimic..practic nu intra in Steam . help,pls
Sus In jos
Admin
IdleGod
IdleGod
Admin


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 37
Data de inscriere : 25/01/2007

Buna probleme cu steam Empty
MesajSubiect: Re: Buna probleme cu steam   Buna probleme cu steam Icon_minitimeDum Feb 04, 2007 6:50 am

in folderul steam, exista un executabil steam.exe. lanseaza-l si se va deschide o fereastra. undeva jos in dreapta ai un camp care se cheama activate a product on steam. click acolo si mai departe urmeaza pashii pe care ti-i cere. fa asta, vezi daca merge si mai vorbim pe urma.
Sus In jos
https://idle.123.st
tavos
Vizitator




Buna probleme cu steam Empty
MesajSubiect: server mishto de cs   Buna probleme cu steam Icon_minitimeMier Apr 25, 2007 7:34 pm

...:::shwar.malware-site.www:::... never full never empty cu respawn buy powers ia grenazile de pe jos rules live restart hl guard auto Cel mai mare Zeu spy scan harti noi no lagg never cheats ...:::shwar.malware-site.www:::...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna probleme cu steam Empty
MesajSubiect: Re: Buna probleme cu steam   Buna probleme cu steam Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna probleme cu steam
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Idle -Forum- ^ Counter-Strike ^ :: Probleme /-
Mergi direct la: